Abidinpaşa Regal Servisi

 

33Abidinpaşa Regal Servisi işlerindeki titizlikle tanınan , dürüst çalışmaya özen gösteren , sürekli kendisini yenileyen bir yapıya sahip , kurumsal servis hizmeti anlayışı ile işlerini yürüten çalışkan ve prensipli bir firmadır.

Abidinpaşa bölgesindeki başarılı çalışmaları ile adını üst seviyelere çıkartmayı başaran ve burada tutan servisimiz tüm gücünü sizlerden almaktadır.

Regal markalı cihazların bakımı onarımı montajı ve demontajı için çağıracağınız ekiplerimiz güler yüzlü hizmetleri ile sizlerin takdirini her zaman kazanmıştır. Yaptığımız işlere de 1 yıl garanti vererek sizleri düşünen ve aynı arızanın tekrarlaması halinde hiçbir ücret ödemeden işleminizi bir daha gerçekleştiren ekiplerimiz bu sayede sizi ve bütcenizi koruma altına almaktadır.

Mobil araçlarımız ile arızalarınızı hızlı bir şekilde gidermek için görev yapan ekiplerimiz zengin yedek parça stoğumuz ile de sizlere zaman kaybı yaşatmadan sorunlarınızı gidermektedir. Çağrı merkezlerimiz günün her saati ve mesai saatleri dışında da çagrılarınızı cevaplayabilmektedir. Lütfen randevu isteğinde bulunmak için arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir