Akdere Regal Servisi

 

33Akdere Regal Servisi işinin ehli ve güvenilir personellerden kurulmuş olup , sorunlarınıza en etkili ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarını yürüten , prensipli ve özverili çalışmaya gayret eden sektörün yenilikci ve öncü firmalarındandır.

Regal beyaz eşyalar , klimalar ve televizyonlar hayatımızı kolaylaştırmak ve işlerimizi hızlandırmak için üretilmektedir. Uygun fiyatlı , kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile tüketicilerin her zaman ilk tercihleri arasında olan markamız bu güne kadar olumsuz yorum almamıştır.

Bakım onarım tamir montaj ve demontaj işleriniz için haftanın her günü hizmet veren kalifiye elemanlarımız vardiya sistemi ile çalışarak sizlerin mağduriyetini bir an önce gidermektedir.

Akdere Regal Servisi titiz çalışmalarının sonucunnda bu seviyelere gelmiş , işini şansa bırakmadan tamir işlemleri yürüterek her zaman kesin sonuca ulaşmış , işinde profesyonelliğe önem veren yapısı ile siz değerli müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmayı başarmış bir firmadır. Kapıda pos ile ödeme yapmanızı sağlayan ekiplerimiz bu sayede rakiplerine de bir adım fark atmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir