Aydınlıkevler Regal Servisi

 

33Aydınlıkevler Regal Servisi bilinçli kullanım için müşterilerini aydınlatmaya devam ediyor. Görmekteyiz ki sorun yaşadığınız , arıza yapan , çalışmayan elektronik eşyalarınız genellikle kullanıcı hataları ve ihmallerinden oluşmaktadır.

Bu sebeple doğru kullanımı sağlamak için müşterilerimizi telefon yolu ile veya birebir cihaz başında bilgilendirmekteyiz.

Aslında satın alınan cihazla beraber verilen kullanım kitapcıkları ihmal edilmeden dikkatlice okunsa ortada hiçbir sorun kalmayacak. İhmal ettiğimiz bu durum ürünlerimizi yanlış kullanmaya ve hatta ömürlerinin erken tükenmesine sebep olmaktadır.

Bilinçli kullanım beraberinde tasarrufu da getirir. Ekonomik ömürlerini uzatmak için gerekli tüm önlemlerin alınmasını sağlayan Aydınlıkevler Regal Servisi , çağrı merkezleri aracılığı ile sizlere 7 /24 servis hizmeti sunmaktadır.Lütfen mesaj yolu ile veya sesli yanıt sistemimizle bizlere ulaşarak kayıt oluşturunuz. Sizlere kesintisiz servis hizmeti sunan işletmemiz pazar günleri dahi mesai vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir