Bağlıca Regal Servisi

 

22Bağlıca Regal Servisi işlerindeki düzen ve titizliği ile tanınan , kaliteli ve yüksek standartlı hizmetlerinden asla taviz vermeyen , müşteri ilişkileri konusunda dikkatli , eğitimli ve profesyonel personel çalıştırma konusunda katı davranan , işlerini asla ihmal etmeyen ve müşterileri her şartta mutlu etmeyi amaçlayan prensipli bir firmadır.

Yılın 365 günü hizmetlerini aralıksız sürdüren personellerimiz sektörün en iyi ustalarından oluşmakta ve kanularına hakim kişilerdir. Tam donanımlı , eğitimden ve testlerden başarı ile geçmiş , yeterlilik belgesi ve sertifikaya sahip bu ustalarımız sayesinde arıza bakım ve montaj işlerinizi en kaliteli bçimde yapmaktayız.

Yaklaşık 20 yıdır sektörde olmamız nedeni ile edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi işlerimize aktararak her şartta yüzünüzü güldürmeyi ve sorunlarınızdan kurtulmanızı başarmaktayız. Telefon yolu ile veye eger isterseniz mesaj yolu ile ulaşabileceğiniz servisimiz sizlere en mükemmel hizmeti yaşatmak için 365 gün mesaisini sürdürmektedir. Lütfen randevu almayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir