Bahçelievler Regal Servisi

 

 

22Etrafımıza baktığımızda yapmış oldukları işlerde çok başarılı olan ve kendisini işine adamış her şekilde geliştiren iş yerlerini görmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve onlara hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmamakta olan bu iş yerleri arasında ilk sıralarda yer alan Bahçelievler Regal servisi hizmet vermeye başladığı günden bugüne her zaman olumlu tepkiler almaktadır.

Müşterilerinin zamanlarının ne derece değerli olduğunu bilen ve onlara ekonomik zorluklar yaşatmamakta olan servis deneyimli ekip ve kaliteli ekipmanları sayesinde kendisine ihtiyaç duyulduğu her an hizmet sunmaktadır.

Isıtmayan ya da serinletmeyen klimalar, basınç düşüklüğü yaşayan hatta gaz almakta zorlanan kombiler, bir türlü çalışmayan çamaşır makinası, bulaşıkları olduğu gibi bırakan kireç sorunu yaşayan bulaşık makinası kullanıcılarını çileden çıkartmaktadır.

Cihazlarının dilinden kimin anlayacağını bu kişilerin ne denli güvenilir olduğunu düşünen kişiler Bahçelievler Regal servisi ile tanıştıktan sonra kafalarındaki tüm sorulardan kurtulmaktadırlar. Beklenenin çok daha üzerinde hizmetler sunmakta olan servis fiyatlarını da oldukça uygun tutup herkesin kokmadan servis çağırmasını sağlamaktadır.

Servis aracı ve her bir servis elemanı yeni hizmetlere hazır halde bulunmakta olup, gelen çağrıların ardından hiçbir zaman kaybı yaşanmadan adreslere ulaşılmaktadır.

Yerinde ürünlere müdahale etmekte olan güler yüzlü Bahçelievler Regal servisi elemanları rahatsızlık vermemek için hızlı çalışmakta olup, onarımlar sırasında gerekli olan her bir parçaya her daim hazır halde bulundurulan araçları sayesinde sahip olmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir