Balgat Regal Servisi

 

44Ankara’da bilinen en iyi servislerin arasında, verdiği kaliteli hizmetten her zaman söz ettiren bir firmadır. Regal marka buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi tv gibi cihazların tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getirir.

Aradığınız an hizmete hazır olan Balgat regal servisi hız konusunda da birincidir. Beklemeyi ve oylamayı kesinlikle sevmeyen, profesyonel ve kaliteli bir ekibe sahiptir.

Regal marka cihazlarınızın güvenliği onlardan sorulur. Deneyimli ve eğitimli personeli kesin çözüm ve detaylı bakım konusunda çok iyidir.

Arıza tespit ve onarım konusunda teknik bilgileri ve hızları sayesinde, cihazlarınızı tamir sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İşçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti veren Balgat regal servisi kalitede iddialıdır ve memnuniyetinizi garanti eder.

Gerek duymadıkça cihazlarınızda, parça değişimleri yapmaz ve servise götürmez. Yerinde ve kesin çözümlerde sihirli eller daima hizmetinize hazırdır.

Regal marka tüm cihazların dilinden anlayan profesyonel ekibi ile takım ruhuna sahip bir kalitede hizmetlerini sürdüren firma,  uygun fiyat ayrıcalıkları ilede, menfaatlerinizi gözetir. Arıza onarım, bakım ve montaj işlemlerinde güvenebileceğiniz en iyi firma Balgat regal servisi olmalıdır.

7/24 kesintisiz hizmet kolaylığı ile size sadece bir telefon uzaklığındadır. Sizleri sürekli cihaz yenileme mağduriyetinden kurtaran firma arıza giderme sonrası, emin olmadan, son kontrollerini yapmadan bırakmaz. Sizde cihazlarınızı çöpe atmak yerine, uzman ekibe teslim edin, ekstra masraftan kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir