Batıkent Regal Servisi

 

33Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların performanslarından hiçbir şey kaybetmemeleri adına düzenli olarak resetlenmeleri gerekmektedir. Buda gerekli bakımların yapılması ile gerçekleşecektir.

Örneğin soğuk ve sıcak ısıları yeterli seviyelere ulaştıramayan klimalar yaz-kış kullanıcıların tam anlamı ile işine yaramayacaklardır.

Özellikle de filtre temizliğine dikkat edilmesi gereken cihazlar hakkında Batıkent Regal servisi her türlü bilgiyi kullanıcılara sunmakta ve gerekli hizmeti sağlamaktadırlar.

Klimalar gibi kombilerde de basınç düşmesi, yeterli ısıları peteklere verememesi, gaz vanalarındaki tıkanıklar verimi düşürmektedir. Tüm elektronik cihazların dilinden anlayan ve onların her daim bakımlı olup, verimli çalışmalarını sağlayan Batıkent Regal servisi beklenilenin çok daha üzerinde hizmetler sunmak adına kendisini geliştirmektedir.

Sahip olduğu gezici araçları, kaliteli malzemeleri ve deneyimli ekibi ile çok geniş kitlelere hizmet vermekte olan servis gece-gündüz, yaz-kış, hafta sonu demeden herkesin yardımına koşmaktadır.

Vermiş olduğu fiyat teklifleriyle de müşterilerini şaşırtmakta olan servis mahalle tamircilerine yönelen kullanıcıların uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri görerek bu yanlıştan dönmeleri adına büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar.

Cihazların doktoru olan ve onlara her türlü rahatsızlıklarında yardım ederek çok çabuk ayağa kalkmalarını sağlayan Batıkent Regal servisi cihazlara nazlı bir hasta edası ile bakarak onlara çok narin davranmakta ve sorunları kısa sürede gidererek sorunların ortadan kalkmalarını sağlamaktadırlar.

Yapmış olduğu işe bu derece özen göstermekte olan servisin sahip olduğu iletişim numaralarına sahip olup, her an ihtiyacınız olabileceğini düşünerek hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir