Beytepe Regal Servisi

BEYTEPE 

44Beytepe Regal Servisi yaklaşık olarak 20 yıldır rakipsiz hizmetlerini sürdürmektedir. Güven verici ve ekonomik çalışmalarımız ile sizlere en mükemmeli yaşatmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz tamiratları takip ederek tekrar sorun yaşamanız haricinde müdahalede bulunmaktayız.

İşlerimizdeki özen ve titizlik sayesinde bölge halkı tarafından başka servise ihtiyaç duyulmadan tercih edilmekteyiz.İşlerimizdeki başarı , diğer rakiplerimizin önünde olmamızı sağlamaktadır. Beytepe Regal servisi müşteri ile olan ilişkilerine de önem vermektedir. Bu amaçla personellerimizi her sene psiko teknik ve karşılıklı ilişkilerle ilgili eğitime göndermekteyiz.

Güleryüzlü hizmet sizin olduğu kadar bizim için de önemlidir.Saygı içinde yapılacak tamirat işlemleri daha çok değer görmektedir. Merkezimizden 7 / 24 cevap alabilirsiniz. Nöbetci ekiplerimiz sizleri yarı yolda bırakmamak için çalışmalarını vardiyalı olarak devam ettirmektedir. Kusursuz işlemlerimiz için servisimizi arayarak irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir