Bilkent Regal Servisi

 

22Bilkent Regal Servisi işlerinde başarılı , temiz çalışan ve titiz bir servis olarak yıllardır sizlere hizmet sunmaktadır.İşletmemizin ana prensibi güven duymanızı sağlamaktır. Bu doğrultuda her şartta sizlere en ekonomik ve en kaliteli hizmeti ulaştırarak güveninizi sonuna kadar kazanmıştır.

Tamirat işlerimize 12 ay garanti vererek de bu güveninizi perçinlemekteyiz. Başarılı tamiratlarımızın arkasında yatan en büyük neden çalıştığımız ekiplerin kalitesidir.

Hepsi seçkin ve uzman teknisyenler arasından seçilmiş , sektörün en iyisi olan ustalarımız alanında en ince detay atlanmadan eğitimden ve testlerden geçirilmiştir.Böylelikle yapmış olduğumuz tamirat işlemlerinde üstün başarı göstererek ilk seferde arızanızı gidermekteyiz.

Siz de en ihtiyaç duyduğunuz anda arızalı ürününüzün ilk günkü haline gelmesini görerek kullanımınızı kesintisiz devam ettirebilmektesiniz. Bilkent bölgesinde yaptığımız işlerle rakiplerimizden hep bir adım önde olmayı başararak sizleri memnun edebilmeyi sağladık. Servis hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilir ve kayıt açtırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir