Çankaya Regal Servisi

 

44 Tüketici sayısı 100.000’i aşan Regalin Çankaya’da da servisi bulunmaktadır. Çankaya Regal Servisi personeli her alanda yenilikçi eğitimler alarak gelişen teknolojiye uygun yetiştirilmektedir. Servisin diğer bir özelliği ise genellikle yerinde tamiri gerçekleştirmeleridir.

Ürünlerin %97si yerinde tamir edilmekte, sadece tamiri için büyük parçaların değişmesi zorunlu olan durumlar ile çok fazla gürültü çıkacak durumlarda makineyi servise götürmeyi tercih etmektedirler.

Bu da Regal tüketicilerinin uzun süre mağdur kalmamalarını, ürünlerine biran önce kavuşmalarını sağlamaktadır. Uzman personel tarafından gerçekleştirilen tamirler arızanın tekrarlanmayacağı şekilde gerçekleştirilir ve tüketiciye 1 yıl bakım ve parça garantisi verilir..

Çankaya Regal Servisi olarak aynı zamanda regal klima servisi, regal beyaz eşya servisi ve regal kombi servisi hizmeti verilmektedir. Servisler seyyar atölye şeklinde dizayn edilmiş olup, her türlü yedek parça bulunmaktadır.

Özen ve dikkatle yapılan tamirlerle servis alanında hız ve verilen garantilerle Çankaya Regal Servisi tüketicilerin tercih noktası haline gelmektedir. Aynı zamanda tüketicilere nakit ödeme yanında kredi kartıyla ödeme olanağı da sunarak tüketicilerin maddi olarak mağdur olmasının önüne geçilmektedir.

Sadece 1 saat önce servisi arayıp haber vermek suretiyle, aynı gün tamir işlemini gerçekleştirerek diğer servislerden farkını ortaya koymaktadırlar.

Zamanın değerini iyi bilerek en kısa sürede sorunlarınızı çözüme kavuşturan Çankaya Regal Servisi memnun kalacağınıza inandığımız hizmetleriyle ve deneyimli personeliyle Çankaya’da sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir