Çayyolu Regal Servisi

                      

22Yıllardır süre gelen servis anlayışında kullanıcılar servislerin uzun süre gelmeyeceğinden ve ücretleri fazla alacağı düşüncesinden mahalle tamircilerine cihazlarını teslim etmekteydiler.

Çok verimli olmayan bu tamirlerde sorunlar çözülmek yerine kimi zaman daha büyümekte olup, birçok kez cihazlar yenilenmek zorunda kalmaktaydı.

Şimdilerde ise birçok servis gibi Çayyolu Regal servisi de beklentinin çok daha üzerinde modern hizmetler sunarak kullanıcıları memnun etmektedirler. Kullanılan yedek parçalardan birçok aletlere kadar her ürün birinci sınıf kalitelere sahip olup, onarımları profesyonel kişiler gerçekleştirmektedir.

Klima, kombi, buzdolabı, su ısıtıcıları, ocak, robot ve daha birçok elektronik cihazlar farklı sebeplerden kaynaklı olarak nadir de olsa sorunlar yaşamaktadır. Öncelikle sorunların önüne geçilmesi adına bakımların düzenli olmasına dikkat edilmesi gerektiği gibi onarımlar sırasında kullanılacak olan parçaların cihazlara olan uygunluğu da önemlidir.

Fiyatları ekonomik olduğu için tercih edilecek olan parçalar çok kısa süre etkili olacak olup, aynı sorunun tekrar yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Çayyolu Regal servisi her konuda olduğu gibi yedek parça konusunda da gerekli olan özeni göstermektedir.

Genellikle yerinde sunulan hizmetlerde servislerin ağrı telefonlarının aranması ile profesyonel elmanlar öncelikle isim soy isim almakta olup, sonrasında cihazın markası, seri numarası kullanılmaya başladığı tarih ve sorunu hakkında her konuyu öğrendikten sonra adreslere en yakın gezici aracı kullanıcılara yönlendirmektedirler.

Çayyolu Regal servisi hizmetlerine sunulan olumlu tepkiler ile daha uzun yıllar bu özel hizmeti sunmayı hedeflemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir