Cebeci Regal Servisi

 

44Cebeci Regal Servisi daima sizlere en iyi servisi sunabilme amacı gütmektedir.Bu sebeple eğitimli ve sertifikalı eleman çalıştırmaya büyük özen göstermektedir. Her yıl en az 1 kere eğitim programına katılan teknisyenlerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendilerini yenilemektedir.

Atölye donanımı olarak da hiç bir eksik malzeme bulunmamasına dikkat ederek en hızlı ve en ekonomik şekilde , doğru müdahalelerde bulunarak sonuç odaklı çalışmaktayız.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız sektör içinde bizi hep en öne çıkartmıştır.Bakım , onarım ve montaj işlerinde göstermiş olduğumuz başarılı çalışmalar bizi aranır hale getirmiş ve müşterilerimizin güvenini kazanmamıza neden olmuştur.

Eksiksiz yedek parça stoğumuz ile en kısa zaman dilimlerinde ve sizi bekletmeye gerek kalmadan hızlıca sonuca gitmekte ve sizlerin mağduriyetini kalıcı olarak gidermekteyiz. Bizi diğer servislerden ayıran en önemli özelliğimiz dürüst çalışma ortamı sağlayarak sizlere en doğru servis hizmeti sunmamızdır.

Gerek duyulmayan parça değişimi yaparak asla bütcenizi yormayız. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilmek için lütfen bizi arayarak randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir