Cevizlidere Regal Servisi

 

22Cevizlidere Regal Servisi bölgenin en eski kuruluşlarındandır. Titiz çalışmaları ile tanınan firmamız yetişkin personelleri ile sizlere en uygun fiyatlı ve kesin sonuçlu tamirat hizmeti sunmaktadır.

Regal markalı beyaz eşya televizyon ve klimalarınızın onarım , yedek parça , bakım , montaj ve demontaj işlerinde yüksek kaliteli ve güvenilir işlemler yaparak sizlerin hep beğenisini kazanmıştır. Regal klimalarımızı yılda en az 1 kere gözden geçirterek gerekli olan bakımlarını yaptırmamız gerektiğini unutmamalıyız.

Bu işlemler sıcak yaz aylarında bizleri huzur içinde serinleme sağlayacaktır. Adresinize sevk edeceğimiz ekiplerimiz cihazınızı baştan aşağı temizleyerek iç ünitelerinizi  ilaçlayacak , sonrasında gazınızı kontrol edecek ve en sonunda tüm kontrolleri yapılıp kaliteli bir şekilde çalıştığına kanaat getirilerek tarafınıza teslim edilecektir.

Küçük maliyetlerle yapılan bu işlemler sağlığımız açısından son derece önemli bir yer teşkil eder. Cevizlidere Regal Servis merkezindeki personellerimiz geç saatlere kadar arıza randevunuzu oluşturmak için beklemektedir. Lütfen arayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir