Çukurambar Regal Servisi

 

 

22Zor ödemelerden ve büyük araştırmalardan sonra elde ettiğimiz tüm elektronik eşyalarımızın bozulmasından artık korkmanıza gerek yok.

Onların dilinden anlayan, yaşamış oldukları problemleri kısa sürede kesin olarak çözen ve daha uzun yıllar kullanılmaları için bakımlarını yapan Çukurambar Regal servisi büyük ekibi ile dilediğiniz her an sizlerin yanında olmaktadır.

Resmi tatil, gece, hafta sonu gibi saat ve gün ayrımı yapmamakta olan servis klima, kombi, ocak, fırın, ütü, derin dondurucu, buzdolabı ve diğer tüm eşyalarınızın montaj, bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Vermiş olduğu fiyat teklifleriyle de büyük şaşkınlık uyandıran Çukurambar Regal servisi farklı ödeme seçenekleri sunarak herkesin kendi bütçesine uygun şekillerde zorlanmadan ödemeleri yapmalarını sağlamaktadır.

Bulunduğu çevrede büyük memnuniyet kazanmakta olan servis her geçen gün isminin güzel anılması ile müşteri potansiyelini genişletmektedir. Tüm yıl kullandığımız özellikle de kış aylarında bizlere rahatlık sunmakta olan klima ve kombilerin seçimlerinde gerekli yardımları sunmakta olan servis sonrasında mekânların en uygun bölümlere montajları gerçekleştirmektedir.

Özellikle de klima ve kombilerin yıllık bakımlarının düzenli yapılmaması faturalara yansıyacak olup, yüksek faturaları gören kişiler zamanla bu rahatlık sunan ürünleri kullanmaktan vaz geçeceklerdir.

Oysaki günümüzde Çukurambar Regal servisi tarafından belirlenecek olan yıllık bakım periyoduna düzenli uyulduğunda cihazlardan her daim yüksek performanslar sağlanacak olup, sonrasında bakımların faturaları ne derece minimuma indirdiği görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir