Demetevler Regal Servisi

 

            33Alanında uzman ve ekip ruhuna sahip bir kadrodan, özel olarak oluşturulmuştur. Sizlere, ragal cihazlarında kullanımı kolaylaştırarak, uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadırlar. 7/24 hizmet ayrıcalığı sunan Demetevler regal servisi, önce memnuniyetinizi düşünüür, sonra kazancını hesaplar.

Her yıl yenilenen teknolojinin müdavimi olarak, yenilikleri yakından takip eder ve elemanlarına gereken tüm eğitimi sunar. Son sistem teknolojinin sağladığı tüm imkânlardan, araç, gereçlerde olmak üzere, faydalanırlar. Her geçen gün kendini yenileyerek, sizlere daha kaliteli hizmet sunarlar.

Kullanılan tüm parçalar, orijinaldir ve işçilikle beraber 1 yıl garantilidir. Regal marka cihazların, tamir, bakım, montaj ve de-montaj hizmetlerini kusursuz olarak veren Demetevler regal servisi kaliteli iş çıkarmada öncü bir firmadır.

Yerinde ve kesin sonuçlar üreterek, regal cihazlarınızı kullanıma hazır hale getirirler. Ciddi bir durum söz konusu değilse cihazlarınızı servise götürmezler ve yine gerek görmedikçe parça değişimi yapmazlar.

Arıza tespit ve garantili çözüm konusunda uzman ekip, sadece cihazınızı yenilemekle kalmaz, uygun fiyatlar ve kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunarak da memnuniyetinizi kazanırlar.

Her şeyden önce müşteri güvenliğini düşünen Demetevler regal servisi, onarımda kesin sonuç aldığından emin olmak için mutlaka kontrollerini yapar ve cihazınızı kusursuz olarak size teslim eder.

Aradığınız an, servis ekipleri en hızlı şekilde yanınıza gelir ve cihazınızın sorununu çözer. Her türlü soru, sorun ve görüşleriniz için, müşteri temsilcileri 24 saat telefonun başındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir