Dikmen Regal Servisi

 

44Cihazlarınızın en çokta yanlış montaj sonrası arızalandığını bilen firma, montaj işlemlerinde çok dikkatli ve titiz davranır. Ankara’nın her semtine hizmet veren Dikmen regal servisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Regal beyaz eşya tamir bakım, montaj ve de-montaj işlemlerini profesyonelce ve hızlı olarak yerine getirir.

Alanında eğitimli elemanlar güvenliğinizi her şeyin önünde tutar. Regal marka cihazların tamir, bakım, montaj ve de-montaj işlemlerinde, kaliteli ve dikkatli bir çalışma yürütür. Çünkü cihaz sorunları, sağlığınızı ve güvenliğinizi etkileyebilir.

7 gün 24 saat telefonla ulaşabileceğiniz Dikmen regal servisi, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanır. Kaliteli hizmet vermek firma için çok büyük önem taşır. Ankara’da regal servisi olarak en iyi firmalardan birisidir.

Bu kimliğe layık olmak için, kendilerini sürekli yenileyerek, her geçen gün karşınıza daha donanımlı, daha bilgili çıkarlar.

Cihazınız in ve sizin güvenliğiniz sağlandıktan sonra, ekonomik olarak fazla sarsılmamanız için uygun fiyat kolaylığı sağlayarak, cebinizi de güvence altına alırlar. Kesin çözüm odaklı, pratik bilgilere sahip ve donanımlı ekip sayesinde, cihazlarınız aynı arızayı tekrarlamaz.

Regal marka tüm model cihazlarda, kaliteli onarım ve bakım hizmeti almak istiyorsanız, çağıracağınız servis, Dikmen regal servisi olmalıdır.

Sadece cihazlarınızın değil, sizin de dostunuz olan firma, kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sağlıyor. Verilen kolaylıkların yanında, hızlı ve kaliteli servis hizmeti ile maddi ve manevi memnuniyetiniz garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir