Elvankent Regal Servisi

 

33Elvankent Regal Servisi başarılı işlerine kurulduğu ilk günden bu yana devam etmektedir. Regal markalı ürünlerinize garantili tamir işlemi uygulatmak istediğiniz taktirde hemen , hiç beklemeden merkezimizi arayıp randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Alınan gün ve saatlere sadık kalarak çalışmalarını yürüten ekiplerimiz tam vaktinde yanınızda olarak sorununuzu başarı ile çözecektir. Gereksiz parça kullanımının önüne geçmek ve sorununuzu tamamen sonuçlandırmak için bünyemizde bulunan ekiplerimizi seçkin ustalardan oluşturmaktayız.

Sadece tamirat yaptırmak için değil , bakım , montaj ve demontaj işlemlerinizi de güvenerek yaptırabileceğimiz teknisyenlerimiz sizlere güler yüzlü davranmayı prensip edinmişlerdir.

Yılın 365 günü kayıt bırakabileceğiniz çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek için hafta içi ve hafta sonu geç saatlere kadar görev yapmaktadır. Pazar günleri bile arayıp destek isteyebileceğiniz işletmemiz sizlere kesintisiz hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Lütfen randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir