Emek Regal Servisi

     

 

22Otel, yurt, restoran, hastane, ev ve daha sayabileceğimiz birçok mekânda daha günlük hayatı kolaylaştırmak adına birçok elektronik eşya kullanmaktayız.

Bizlere konforlu bir hayat sunmakta olan bu eşyaların birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır Herkes kendi ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerdeki ürünleri almaktadırlar.

Emek Regal servisi bu ürünlerin hangi ürünler olduğuna karar verebilmesi için herkese gerekli yardımları sunmaktadır. Servis bünyesinde görev alan her bir eleman yaptıkları işler üzerine gerekli eğitimlere sahip olup, yıllar içerinde kazanmış oldukları tecrübeler ile bu bilgileri pekiştirmektedirler.

Daha önceki yıllarda eşyaları bozulduğu için büyük stres yaşayan kullanıcılar çıkacak masrafların yüksekliğinden ve yaşanacak olan zaman kaybından dolayı büyük üzüntü yaşamaktadırlar. Eski sistem servis anlayışından çok uzak bir hizmet sunmakta olan Emek Regal servisi gelen şikâyet telefonlarının ardından verilen adreslere hemen gezici servis aracını yönlendirmektedir.

Verilen fiyat teklifleri de oldukça makul olup, sunulan hizmetler garanti kapsamı içerisine dâhil edildiği için sorunların tekrar yaşanması karşısında ekstra ücretler talep edilmemektedir…Cihazların çalışma seslerinden sorunların neler olabileceği hakkında yorumlar yapabilen Emek Regal servisi tahminlerinde yanılmamaktadır.

Araç içerinde gerekli olabileceği düşünülen her türlü ekipman bulunduğu için onarımlar sırasında zaman kaybedilmemektedir. Kullanılan yedek parçalar tamamen orijinal olup, garantileri sayesinde sıkıntı yaşandığında sorunlar hızlı şekilde yeniden çözümlenmektedir. Artık tüm elektronik eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir