Eryaman Regal Servisi

 

 

33Hızlı, güvenilir, garantili ve güler yüzlü hizmetler sunan servise sahip olmak herkesin isteğidir.

Sorunları kullanıcıların yanında çözen, neden kaynaklandığını ve sorunların tekrarlamaması adına nelere dikkat edilmesi gerektiğini kullanıcılara anlatan Eryaman Regal servisi bu özel hizmeti sayesinde adını her geçen gün daha geniş alanlara duyurmaktadır.

Zaman kaybı yaşamaktan ve cihazlarının tamirlerine büyük ödemeler yapmaktan usananlar bu özel hizmeti tanıdıktan sonra cihazların yaşayabileceği sorunlardan hiçbir şekilde korkmamaktadırlar.

Bünyesinde hizmet vermekte olan elemanların her birinin yapmış oldukları işler üzerine sertifikaları bulunup, eğitim ve tecrübelerinin yanı sıra güler yüzlü ve seviyeli kişilikleri sayesinde gitmiş oldukları adreslerde ev ya da iş yeri sahiplerine hiçbir sıkıntı yaşatmamaktadırlar.

Eryaman Regal servisi teknoloji ile uyumlu olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Yeni sistem cihazlarda kullanılabilecek her türlü alet ve makinaları bünyesinde bulunduran servis zaman kaybı yaşanmaması ve işlerin aksamaması adına hızlı şekilde hizmetlerini sunmaktadırlar.

Kullanmakta oldukları yedek paçaların sorunları tekrarlamaması adına orijinal oluşlarına dikkat etmekte olan servis bu özel hizmeti garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır.Çevremize baktığımızda ikinci el beyaz eşya bayi gibi duran ve bu ürünlerden almış olduğu parçalar ile tamirlerini gerçekleştirmekte olan sayısız servis görmekteyiz.

Çok verimli bir hizmet olmayan bu sistem de hiçbir cihaz problemleri çözülse de eski performansları ile çalışmaya devam edememektedirler. Bu hizmetlerde çok uzak hizmetler sunmakta olan Eryaman Regal servisi müşterilerinden almış olduğu memnuniyetler ile çalışmalarına özenle devam etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir