Etimesgut Regal Servisi

 

 

33Klima ve kombi bakım ve onarımlarının yanı sıra tüm beyaz eşyaların kurulum ve montajlarından başlayan ve her türlü sıkıntılarının çözülmesini sağlayan Etimesgut Regal servisi sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu güne sayısız cihazın sorunlarını gidererek her daim yüksek performanslarda çalışmalarını sağlamaktadırlar.

Servis bünyesinde bulunan deneyimli elemanlar vermiş oldukları hizmetlerin kalitelerini artırmak ve cihazların ömürlerini uzatmak adına kendilerini geliştirmektedirler.

Farklı görev ve yetkilere sahip olan ekip elemanları gelen çağrıların ardından zaman kaybetmeden verilen adreslere ulaşmakta ve gerekli hizmeti sunmaktadırlar.

Kullanıcıların bilinçli olması ve sahip oldukları cihazları tanıyarak kullanmalarını sağlamakta olan Etimesgut Regal servisi cihazların özellikleri hakkında her türlü bilgi aktarımını yaptıktan sonra nasıl kullanılacağı ve uzun yıllar yüksek performanslarda kullanılmaları adına neler yapılması gerektiği hakkında her türlü hizmeti sağlamaktadırlar.

Servis bünyesinde bulunan gezi araçlar her an hizmete hazır olarak bulundurulmaktadırlar. Başka bir serviste olan ve diğer adreslere yakın olan araçlar çağrı merkezlerinde bulunan elemanlar tarafından bilgilendirilmekte olup, diğer adreslere zaman kaybetmeden ulaşmak adına hemen yola koyulmaktadırlar.

Servis tarafından her hizmet garanti kapsamında olup, çok nadir de olsa sorunlar tekrarladığı durumlarda ekstra ücretler talep edilmeden cihazlar yeniden onarılmaktadır.

Etimesgut Regal servisi cihazların uzun ömürlü olmaları için bakımların ne denli önemli olduğunun bilincinde olup, bu konuda kullanıcıları da uyarmakta ve cihazlar için yıllık bakım periyodları hazırlamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir