Hasköy Regal Servisi

 

33Hasköy Regal Servisi beyaz eşya , klima ve televizyonlarınızı en kaliteli ve güvenilir şekilde tamir etmek için kurulmuş , prensipli çalışan , işlerinde başarılı , müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Sadece bakım için değil , bakım yaptırmak istediğiniz ürünleriniz için de daima hazır bekleyen personellerimiz sizlere hizmet etmekten büyük keyif almaktadır. Yaz ayları öncesi klimanıza baktırmanızda ve temizlettirip ilçlattırmanızda büyük fayda olduğunu söylemek isteriz.

Yapılacak kontrollerle üstün performansla çalışması sağlanacak olan ürün soğutma işlemini sizlere eksiksiz ve tam kapasite ile yapacaktır.Bakımlı cihazlar az elektrik harcamaktadır. Bu sayede bütceniz de rahat nefes alır. Cihazınızın filitrelerinde ve üfleme kanallarında oluşan mikroplar ekiplerimizin ilaçlama yapması sayesinde arındırılır.

Sağlıklı kullanım için çalıştırılmaya başlamadan önce mutlaka cihazınızın bakımını yaptırınız. Gaz kontrolünüzü de yapacak olan teknisyenlerimiz gerek duyulması halinde tamamlama işlemi de gerçekleştirerek ürününüzün bozulmasının da önüne geçecektir. Lütfen destek alabilmek için randevu isteyiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir