Ankara REGAL Servisi Hizmetleri

Beyaz Eşya Kombi  Klima  Şofben Merkez Servisi


 SERVİS VE ARIZA KAYDI İÇİN

7/24 Online Çağrı Numaralarımız

 

222 2275 – 339 9 000 – 434 4055

0-553-544-9900

(Lütfen Randevu Alınız)


REGAL Çamaşır Makinası Servisi

REGAL Bulaşık Makinası Servisi

REGAL Buzdolabı Servisi

REGAL Klima Servisi

REGAL Şofben Servisi


 ANKARA REGAL BÖLGE MERKEZ SERVİSİ

Ankara merkezli çalışan ve mobil servis araçları ile Ankara’nın tüm semtlerinde hizmet vermekte olan Ankara Regal Servisi müşterilerine 365 gün 24 saat kesintisiz bir servis imkanı sağlamaktadır.

 Ankara’nın neresinde oturuyo olursanız olun Regal markalı cihazınızda bir arıza tespit ettiyseniz tek yapmanız gereken 339 9 000 numaradan Ankara Regal Servisini aramaktır.

Sizlere yerinde ve hızlı bir teknik servis hizmeti sağlayabilmek adına geliştirmiş olduğuz araçlarımız ile aynı gün içerisinde en kısa zamanda adresinizde olma garantisi vermekteyiz.

Müşterilerimize daha kolay bir ödeme seçeneği sağlayabilmek adına geliştirmiş olduğumuz pos cihazlarımız aracılığı ile artık servis ücret ödemelerinizde nakit para yerinde kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Ankara Regal Servisi konusunda uzman deneyimli eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Ankara sakinlerine kaliteli ve ekonomik hizmetlerini 365 gün 24 saat kesintisiz olarak sunmaktadır.

Ankara Regal Kombi Tamiri

 Beyaz eşya,klima ve kombi servisi

 Geliştirmiş olduğumuz mobil gezici servis araçlarımız ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde sağlamış olduğumuz teknik servis hizmetlerimizi kaliteli ve ekonomik bir şekilde yapmaktayız.

 Ankara Regal Servisi olarak evlerinizi ve işyerlerini süsleyen Regal markalı beyaz eşya kombi klima şofben ve elektrikli ev aletleri ürünlerinizde meydana gelen arızalarda yanınızdayız.

 Arızalı Regal cihazlarınıza uygulamış olduğumuz bakım tamir onarım ve montaj hizmetlerini konusunda uzman deneyimli eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sağlamaktayız. NÖBETCİ EKİPLERİMİZLE PAZAR GÜNLERİ DE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ