İncek Regal Servisi

 

44Regal markalı cihazlarınızın arızalarının çözümünde güvenebileceğiniz servisimiz İncek Regal Servisi  sizlere 365 gün servis hizmeti sunmaktadır…Çamaşır makinası ,bulaşık makinası , buzdolabi gibi beyaz eşyalarınızın tamiratının yanı sıra televizyon ve klima gibi cihazlarınızın da onarımını titizlikle ve itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan teknik personellerimizin hepsi gerekli eğitimden geçmiş ve teknik donanıma sahip , kalifiye kişilerden oluşmaktadır. Her sene en az bir kere eğitim seminerlerine giderek kendilerini sürekli geliştirmekte ve bu sayede en doğru ve kalıcı onarım işlerini gerçekleştirmektedir.

Kurumsal servis hizmeti sunma gayreti içinde olan firmamız sizi üzmeden sorunlarınızı giderme yolu seçmiştir. Arızanız ne olursa olsun en ekonomik yoldan sonuca gitmeye özen göstererek bütcenizde sarsıntı yaşamanızın da önüne geçmekteyiz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek olan taleplere yetişmek için hazır beklemektedir. Ekiplerimiz de en kısa sürede arızalanırınızn giderilebilmesi için hazır beklemektedir. Lütfen Bizi arayarak kayıt oluşturunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir