İncirli Regal Servisi

 

33İncirli Regal Servisi kurulduğu günden bu güne kusursuz servis hizmeti sunma amacı güden , müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan , ilkelerine bağlı , Eğitimli ve sertifikalı personelleri ile iş yapan , kaliteli ve dürürst bir firmadır.

Yapmış olduğumuz tamiratlara 1 yıl garanti vererek işimizdeki ne kadar başarılı olduğumuzu ispat etmekle beraber aynı arızanın tekrarlaması durumunda sizden hiçbir ücret talep etmeden onarımınızı gerçekleştirerek sizi ve paranızı ve cihazınızı güvence altına alıyoruz.

İyi bir tamirat işlemi deneyimli ustalar tarafından yapılır. İşinde acemi ve ehil olmayan kişiler cihaza daha fazla zarar verebilir ve hatta kullanılamaz duruma gelmesine yol açabilir.

Bu tip olumsuzluklar yaşamamk için mutlaka profesyonel çözümler sunan bir servisle çalışmalısınız.İncirli regal servisi beyaz eşya klima ve televizyon gibi hayatımızı kolaylaştıran ve kalitesini yükselten cihazların onarımını gerçekleştirmek için kurulmuş kurumsal hizmetler sunan yapıya sahip bir işletmedir. Lütfen servisimizden randevu alarak sorunlarınızı çazümlememizi sağlayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir