Karapürçek Regal Servisi

 

33Karapürçek Regal Servisi sadece beyaz eşyalarınız için değil , klima ve televizyonlarınızın  onarımı , bakımı ve montajı için de servis hizmeti sunmaktadır. Hatta yedek parça ihtiyaçlarınız için de başvuracağınız işletmemiz günün büyük bir bölümünü çalışarak geçirmekte, bu sayede her türlü sorununuza kısa yoldan cevap verebilmektedir.

Regal markası ülkemizde senelerdir bilinen,kalitesi ve ekonomik fiyatları ile kullanıcıların tercih sebebi olan bir markadır. Sadece Karapürçek bölgesi için değil ,civar mahalle ve semtler için de mobil araçlarımızla servis himeti götürerek satış sonrası desteklerimizi sürdürmekteyiz. Yanlış servis seçimi cihazınıza ve sizlere daha büyük sıkıntılar yaşatabilir.

O sebeple , kim olduğunu bilmediğiniz , tecrübesine güvenmediğiniz ve nereden geldiği belli olmayan servislere itimat etmeyip , ürününüzü de teslim etmeyiniz. Servisimizi arayarak isteyeceğiniz destek neticesinde sektörün en deneyimli ve en donanımlı ekiplerini sizlere ulaştırarak tüm sorunlarınızı bir seferde ve kalıcı olarak çözüyor , sizleri memnun edebilme adına tüm gayretimizi sarf ediyorz. Mükemmel işlemlerimizden sizler de faydalanmak isterseniz telefon açarak randevu alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir