Keçiören Regal Servisi

 

337/24 telefonun ucunda aktif olan servis ekipleri, tüm regal marka beyaz eşyalarınızın tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerinde harikalar yaratıyor.

Kaliteli ve garantili hizmet veren Keçiören regal servisi değiştirilen parçalara ve işçiliğe 1 yıl garanti verir. Kesin çözüm, hız ve kalite, uzman ekibin sayesinde garantide.

Her yıl yenilenen teknolojiyi takip ederek, yeni sistem regal marka beyaz eşyalar konusunda eğitim alarak, daha deneyimli ve yeni bilgilerle yanınıza gelirler.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Keçiören regal servis arıza tespit, tamir, montaj ve de-montaj işlemlerini hızlı ve dikkatli gerçekleştirir. Arızaların tekrarlamaması için tamir sonrası kontrolleri mutlaka yapılır. Onarım sonrası cihazlarınızı, içiniz rahat olarak hemen kullanabilirsiniz.

Haklarınızı koruyarak, mağdur olmamanız için uygun fiyatlar verilir ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkânları sağlanır. Regal marka beyaz eşyalarınızın güvenli ellerde tamiri ve bakımı yapılsın istiyorsanız, gideceğiniz tek servis, Keçiören regal servisi olmalıdır.

Uzman servis ekipleri, beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayarak, fazladan yeni cihaz masrafı yapmaktan kurtarır. Arıza ve sebepleri hakkında detaylı bilgi verirler. Zamanda hızlı ilerleyerek, taleplere daha hızlı yetişebilmek ve gün içerisinde birçok kişinin işini kolaylaştırmak ve sıkıntılarını azaltmak için, gezici servis ekipleri oluşturdular.

Böylelikle daha çabuk yanınıza geliyorlar ve sizde çok beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Regal marka beyaz eşyalarınızın tüm arızalarında, kesin çözümün ustaları istediğiniz an hizmete hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir