Kızılay Regal Servisi

                         

 

44Hayatımızı kolaylaştıracak olan sayısız birbirinden özel ürünlere sahibiz. Kullanım  olmadığı zamanlarda işlerimizi nasıl hallediyorduk diye düşündüğümüz ürünler özellikle de işinde uzman kişilerin ellerinden çıktığında daha da vazgeçilmez olmaktadırlar.

Yılların markasının üretmiş olduğu ürünlere hizmet etmekte olan Kızılay Regal servisi her türlü özelliklerdeki cihazların sorunlarını daha seslerinden tanıyıp, hemen gerekli olan hizmeti sunmaktadır.

Servis bünyesinde hizmet vermekte olan elemanlarda yıllar içerinde kazanmış oldukları tecrübeler sayesinde yaşanan sorunları kesin olarak çözmektedirler.

Koca bir kış ısınmamızı ve sıcak su ihtiyacımızı gidermemizi sağlamakta olan kombi ve klimalarımızın şimdilerde yaz aylarında da kullanılması ile cihazlar biraz yorulmaktadır.

Uzun süreli kullanımlardan kaynaklı olarak temizlenmek ya da değiştirilmek istenilen parçaların bakımlarının düzenli olarak yapılması beklenen performansın alınamamasına neden olmaktadır.

Kızılay Regal servisi cihazların her birinin ilk günkü performansları ile çalışmaları adına bakımlara büyük özen göstermekte olup, bu konu hakkında kullanıcılara yeterli bilgileri sunmaktadırlar.

Belirlemiş oldukları yıllık bakım periyodlarını takip eden servis elemanları kullanıcılar ile gerekli irtibatı kurduktan sonra adreslere giderek gerekli hizmeti sunmaktadırlar.

Her daim kendisini geliştiren ve yenileyen Kızılay Regal servisi şimdilerde sektörde kullanılmakta olan her türlü sistemi bünyesinde bulundurmakta olup, bu sayede hem hizmetlerin sürelerini kısaltmakta hem de sorunları kesin olarak çözmektedir.

Yedek parça kalitesine de önem vermekte olan servis orijinal ve kaliteli parçalar kullanarak cihazların kullanım sürelerini uzatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir