Konutkent Regal Servisi

 

22Konutkent Regal Servisi beyaz eşya klima televizyon gibi elektronik eşyalarınızın bakım onarım ve tamir işlerini yapan deneyimli profesyonel ve güvenilir bir servistir.Bünyemizde çalışan bütün personelimiz sektörün en iyileri arasından seçilmiş , kabiliyetli , sertifikalı ve uzman kişilerden oluşmaltadır.

Regal markalı tüm cihazlarınızın onarımı için yardımcı olabildiğimiz gibi klimalarınız için de destek vermekteyiz. Yılda en az bir defa bakım yapılması gereken cihazlarımız en kaliteli iklimlendirme işlevini bu sayede yapar.

Filitrelerde biriken toz , bakteri ve mikroplar uzman personellerimizin temizliği ve ilaçlaması sayesinde tüm olumsuzluklardan arındırılır. İnsan vücudunun rahat etmesi için gereken ortm ısısının 22 – 23 dereceler seviyesinde olması gerekir.

Klima kullanımında bu hususa dikkat edilmesi ve aşırı soğutmaya kaçılmaması önemlidir. Çok soğuk ortamdan sıcağa geçilmesi veya çok sıcak ortamdan aniden soğuk ortama geçilmesi vücudumuzda olumsuz tepkilere neden olur. Konutkent Regal Servisi nrandevu kaydı oluşturmanız için çağrılarınızı beklemektedir. Lütfen Arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir