Ostim Regal Servisi

 

33Ostim Ragal Servisi disiplinli çalışmaları ile kendisine her zaman sektörün ön sıralarında yer bulmuş , bu sayede en çok tercih edilen firmaların başında gelmeyi başarmıştır.

Regal markalı ürünlerinizin arızalanması canınızı sıkmasın. Uzman kadromuz özverili çalışmaları ile sizlere her zaman destek olmayı sağlamış , problemlerinizin giderilmesi için her durumda yanınızda olabilmeyi gerçekleştirmiştir.

Regal markası için Ostim ve çevresine yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren işletmemiz arıza tamir bakım montaj ve demontaj konularının yanı sıra ürünlerinizin nakilleri için de tam desteğini sunmaktadır. Regal klimalar verimli çalışmaları ile ve düşük enerji sarfiyatları sebebi ile çok fazla talep görmekte ve tüketiciler tarafından tercih edilen markaların da başında gelmektedir.

Fakat her cihazda olduğu gibi markamızın klimasının da yıllık bakım işlemi yapılması gerekmektedir.Bu uygulama verimli bir soğuk hava almamıza ve sağlıklı kullanımımıza imkan tanımaktadır.

Gaz kontrolleri ile de ve cihazdaki diğer eksiklikleri gözden geçirerek yüksek performanslı kullanım sağlamanıza yardımcı olacak ekiplerimiz kısa zaman diliminde yapacağı çalışma ile boğucu sıcaklarda bahar havasında ve tadında bir yaz dönemi geçirmenizi sağlayacaktır. Randevu almak için lütfen çağrı merkezlerimizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir