Öveçler Regal Servisi

 

44Öveçler Regal Servisi yapmış olduğu tamirat işlemleri ile her zaman olumlu yorumlar almış ve sektörün her alanda öncü kuruluşlarından olmuştur. Yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek bünyesinde toplamayı başaran işletmemiz , çağın gereksinimi olan tüm donanımlara da sahip olmayı başarmıştır.

Regal markalı  klima beyaz eşya ve televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarınıza en kaliteli servis hizmetini almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Bir ürünü en doğru şekilde kullanabilmek için onu doğru tanımak gerekir.

Kullanım kılavuzları bizlere bu konuda yol gösterici olacaktır. Yüksek performans elde etmenin yanı sıra ekonomik ve arıza yaşamadan kullanım sağlamanın tek yolu budur. Montaj aşaması da önem arz etmektedir. Yanlış yapılan montaj işlemi verim düşüklüğü göstermenin yanı sıra onarımı güç olan arızalar açabilir ve hatta en son aşama olan cihazın bir daha kullanılmayacak şekilde arızalanmasına sebep olabilir.

Bu olumsuzlıkları yaşamamak için mutlaka işinde uzmanlaşmış kişilere işlem yaptırmak gerekir. Bir de garanti başlangıçlarını yaptırmaya dikkat etmeliyiz. İleride yaşanabilecek arızalara para ödemeden müdahalede bulunulabilmesi için garanti belgenizin kaşelenerek imzalatılıp onay sürecini başlatmanız gerekmektedir.

Nöbetci çağrı merkezimiz sizlere mesai saatleri dışında da yardımcı olabilmek için vardiyalı olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz gün ve saatte arayabilir , servis kaydı oluşturabilirsiniz. Lütfen telefon numaralarımızı kayıt ediniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir