Hakkımızda

Ana Sayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız


lkemizde en sık tercih edilen markalardan bir tanesi hiç şüphesiz Regal olmaktadır. Regal marka beyaz eşya, televizyon, şofben ve klima Ankara ilimizde de yoğun bir şekilde tercih edildiğinden yıllardır bu konuda müşterilerimize teknik anlamda destek vererek onların sorunlarını çözmede yardımcı oluyoruz.

Bilindiği gibi beyaz eşyalar adeta hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Çünkü günlük ihtiyaçlarımızı gidermenin en hızlı yolu bu cihazlar olmaktadır. Beyaz eşyalar mutfak ve banyolarda yoğun bir şekilde kullanıldığından hiç beklenmedik anlarda ortaya bir sorun çıkarabilirler. Ankara Regal Servisi olarak 25 yıllık bir deneyim ile müşterilerimize hızla yardımcı olmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş firmamız uygun fiyat politikası ve kesin çözüm prensibi ile yıllardır müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Regal konusunda iddiamız yıllardır bu marka modellerinin kapsamlı bakımını başarılı bir şekilde yapan uzman teknisyenlerimizin tecrübesinden gelmektedir.

Şofben kullanan müşterilerimiz ani bir arıza ile karşılaştığında hızla yetişiyoruz, topraklama kurulumundan parça bakımına ilgileniyoruz. Televizyonu bozulan kullanıcılara garantili destek sağlıyoruz. Çamaşır makinesi iyi yıkamama, program takılması, su sızdırma, elektrik kaçağı gibi durumlarda doğru müdahale ile kesin çözümler sunuyoruz. Bunları sizlere sağlarken yılların Ankara Regal Servisi deneyimi ile yapıyoruz.

Regal marka kurutma makinelerinde gürültü sorunu, iyi kurutmama problemi, su sızdırma ya da program takılma sorunlarında ilk elden profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor ve sizi zor durumdan kurtarıyoruz. Bulaşık makinelerinde su musluğu, rezistans kireçlenmeleri, tedarik hortumu çatlak ya da delinmeleri gibi durumlarda bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlıyoruz.

Cihazınızdaki problem ne ise öncelikle onu doğru bir şekilde tespit ediyor ve en uygun, teknolojik teçhizatımız ile soruna yaklaşarak ortadan kaldırıyoruz. Ankara Regal Servisi olarak cihazlarınıza orijinal yedek parça montajı sağlıyor ve ilk günkü performansına çeviriyoruz. 

Regal markasının yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan klimalarında yıllık bakım ve temizliğini yaparak sıcak ve bunaltıcı günlerde klimanızdan tam performans almanızı sağlıyoruz. Bazen klimanız bir takım parça arızalanmaları nedeni ile iyi bir performans göstermeyebilir.

Bu gibi durumlarda iç ve dış ünite bakımı, kompresör fan temizliği, filtre bakımı gibi tüm işlemleri sizler için yapıyoruz. Ankara Regal Servisi olarak gezici servis araçlarımız ile sizlere hızla yetişen teknisyenlerimiz gerektiği takdirde anında orijinal yedek parça montajı yaparak cihazınızı büyük bir sorundan kurtarıyor.

Regal marka televizyonlarınızda ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda Ankara Regal Servisi televizyon bakım birimlerimizi görevlendiriyor ve sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. LCD, LED ya da plazma, hangi model ve çeşitte olursa olsun sizlere kapsamlı destek sağlıyoruz.

Televizyon karlı gösterme, yarısını göstermeme, kanalları göstermeme, kendiliğinden açılma-kapanma, kumanda temassızlık sorunu, uydu problemleri ve aklınıza gelebilecek her türlü sorunda Ankara Regal Servisi garantili hizmeti ile sizlere yardımcı oluyoruz. Siz de yılların birikiminden faydalanmak ve Regal marka cihazlarınız konusunda uzman kişilerden destek almak isterseniz bir telefonla yanınızdayız.

 

Sayfamızı Paylaşın