Ankara Regal Servisi

Ana Sayfa > Kurumsal > Ankara Regal Servisi

Regal Ankara Servisi


Regal markasının ev ve işletmelerde kullanılan pek çok cihazı bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve kullanışlı yapıda beyaz eşyatelevizyonşofben ve klima modelleri ile tam performans almanız mümkündür.

Ancak elektrik ya da parça bazlı çıkan bir takım arızalarda uzman desteği almanız gerektiğinden sizlere biz profesyonel hizmetimizi sunuyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sunmaktadır. Bu anlamda Regal marka cihazlar konusunda sizlere en donanımlı imkânlarla yardım etmekteyiz. Arızaları son teknolojik testi cihazlarımız ile bulup en doğru yöntemle Ankara Regal Servisi güvencesi ile onarmaktayız.

Regal marka televizyonlar farklı boyut ve kapasite ile günlük eğlence ve haber almanın en işlevsel yoludur. Regal televizyonlar LED, plazma ve LCD şeklinde sunulmakta olup arzu edilen özelliklere göre tercihi yapılmaktadır.

Televizyonlarda genellikle arıza tipleri belirlidir. Karlı gösterme, sinyal alamama, anten ve uydu sorunları, kablo temassızlık sorunları, ekranın kendiliğinden açılması ya da kapanması, kumanda arızaları ve benzeri şikâyetler ile karşılaşabiliyoruz.

Ankara Regal Servisi televizyon teknik destek birimlerimiz arızanın türüne göre doğru yöntem sayesinde cihazınızı ilk günkü performansına döndürmektedir. Taşınmasından, montajına detaylı bakımına kadar her tür adımda yanınızda olmaktayız.

Çamaşır makineleri ise farklı kapasite ve özellikleri ile hemen her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanan cihazlardır. Çamaşır makinelerinde sıcak su alamama, su sızdırma, deterjan çekmecesi deterjan almama, kazan dönmeme, program seçilmeme ya da pek çok parça arızası ile karşılaşabiliyoruz.

Çamaşır makineleri ev ve işyerlerinin en yoğun kullanılan cihazları olduğundan gün içerisinde bir tekleme ya da tamamen çalışmama sorunu gösterebilir.

Böyle durumlarda Ankara Regal Servisi olarak donanımlı servis araçlarımız ile bulunduğunuz yere geliyor ve Regal çamaşır makinenizin bakımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

BEYAZ EŞYA SERVİSİMİZ 365 GÜN HİZMETİNİZDE

Bulaşık makineleri de Regal markasının tercih edilen bir diğer kullanışlı cihazıdır. Bulaşık makinelerinde de çamaşır makinelerindekine benzer arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Su sızdırma, iyi yıkamama, bulaşıkların buğulu çıkması, sesli çalışma, program takılması ve aklınıza gelebilecek daha pek çok teknik sorun görülebilir.

Doğru yöntem ile cihazınızdaki sorun doğru bir şekilde tespit edilip Ankara Regal Servisi güvencesi ile ortadan hızla kaldırılmaktadır. Kurutma makinelerinde ise sesli çalışma, kazan dönmeme, iyi kurutmama, su sızdırma gibi problemler karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

Bakımlar çerçevesinde cihazınızın tüm aksam ve parçaları elden geçirilecektir. Bu sayede cihazınızdaki sorun hızlı bir şekilde tespit edilip onarımına geçilecektir.

Şofbenler günün 24 saati sıcak su sağlama adına en yoğun kullanılan cihazlardır. Şofbenler bazı nedenlerden dolayı sıcak su vermeyebiliyor ya da performansta bir düşüş gösterebiliyor.

Gaz valfi, termokulp, elektronik kart, LCD ekran, baca, elektrik ya da su devresi arızaları şofbenlerde sık karşılaştığımız sorunlardır. Bu tip sorunlar uzman bakımı gerektirir.

Bu tip parça sorunlarında cihazınızdan hiçbir şekilde verim alamayacağınız gibi gerekli bakımları yapılmadığı zaman ileride daha büyük maliyetler de ortaya çıkarabilmektedir.

Şofbeninizin gerekli tüm bakımları Ankara Regal Servisi uzman teknisyenleri tarafından yapılacağından cihazınızda hiçbir sorun kalmadığından emin olunacaktır.

Tüm müdahaleler servisimizin garantisi kapsamında olmaktadır. Ayrıca cihazınızda bir parça işlevselliğini kaybetmiş ise sizlere orijinal yedek parça desteği ile yardımcı olmaktayız.

Bahar ve yaz aylarının en yoğun kullanılan cihazları klimalar Regal markası altında farklı modellerle sunulan cihazlardır. İnverter, salon, çatı, yer-tavan, kaset ve benzeri modellerde klimalar arzu edilen kapasiteye göre tercih edilmektedir.

REGAL KLİMA SERVİSİ İŞ BAŞINDA

Klimalarda esas olan kullanılacak alana uygun bir şekilde modelinin seçilmesidir. Regal markasının her alana uygun klima modeli bulunduğundan bu büyük bir sorun teşkil etmemektedir.

Klima seçiminde kafa karışıklığı yaşayan müşterilerimize Ankara Regal Servisi olarak danışmanlık da yapıyor ve klima seçimi, taşıma ve montajına kadar tüm detaylarla ilgileniyoruz.

Klimalar hiç beklenmeyen anlarda pek çok arıza ortaya çıkarabilirler. Bu arızalar kullanıcı hatası ile oluşabileceği gibi parça ya da elektriksel sorunlarla da kendisini gösterebilir. Klimalar genellikle yıllık bakımları yapıldığı takdirde sizlere uzun vadede sorun çıkarmayan cihazlardır.

Ancak eğer parça yönlü bir arıza ortaya çıkmış ise Ankara Regal Servisi olarak klimanıza profesyonel bakım desteği sağlıyor ve sorunu çözüyoruz.

Klimalar genellikle kompresör arızası ya da filtre, fan kirlenmesi nedeni ile performansı düşebileceğinden cihazlardır. Klimanızın tam kapasite çalışması adına mutlaka rutin temizlik işlemlerinin yapılması gerekir. Temizlik işlemi ise teknisyenin belirlediği ölçülerde doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Filtreler ılık su ile yıkanabilir, nemli bir bez ile silinebilir ya da elektrikli süpürge ile tozlardan arındırılabilir. Önemli olan doğru bir şekilde yapılmasıdır. Yıllık bakımlar çerçevesinde filtre temizliğini ekibimiz de yapabilmektedir.

Klimanızın kompresör ya da fanı arızalanmış ise cihazınızdan soğutma ya da ısıtma performansı alamayabilirsiniz. Parça değişimi ile cihazınızda ömrünü tamamlamış parçalar değiştirilebiliyor ve cihazınız ilk günkü performansına dönebiliyor.

Merkez atölyemizde tüm Regal klima modellerine uygun orijinal yedek parça bulunduğundan anında parça değişimini garantili bir şekilde yapıyoruz.

Sayfamızı Paylaşın