Sincan Regal Servisi

               

 

33Kapınıza kadar gelen ve büyük küçük tüm elektronik eşyalarınıza yerinde hizmet sunan Sincan Regal servisi bünyesinde bulunan elemanları ile gece gündüz fark etmeksizin sizler için çalışmaktadır.

Servis bünyesinde yer alan gezici araçlar günün her saatinde hizmet için hazır bulundurulmakta olup, gelen çağrıların arkasından vakit kaybetmeden verilen adreslere ulaşmaktadırlar.

Eski servis hizmetlerinden çok farklı hizmetlere sahip olan servis öncelikle müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte olup, onları zorda bırakacak hiçbir duruma sebebiyet vermemektedir.

Amatörce işlerini yapmakta olan birçok servis gelen çağrılara oldukça geç dönüş yapmakta olup, bununla da kalmayıp kullanmakta oldukları parçaların kalitesiz ve garantisiz oluşu, kullanıcıların zaman kaybının yanı sıra maddi kayıplar yaşamalarına neden olmaktadır.

Sincan Regal servisi teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde hayatın hızına ayak uydurup teknoloji harikası cihazları daha iyi tanıyıp daha doğru sonuçlar sunabilmek adına kendisini geliştirmektedir. Hizmet garantisi sunmakta olan serviste aynı sorunların tekrar yaşanması karşısında herhangi bir ücret talep edilmeden servis tarafından sorunlar yeniden giderilmektedir.

Bulunduğu çevrenin yanı sıra daha geniş alana daha ulaşmakta olan servis çağrı merkezlerine gelen şikâyet telefonlarına öncelikle deneyimli elemanları ile müdahale etmektedir. Birçok kez sorunlar telefonlardaki yönlendirmeler ile çözülebilmekte olup, servislerin adreslere gitmelerine gerek kalmamaktadır.

Teknik servis hizmetinin yanı sıra müşterilerine her daim bilgiler sunmakta olan Sincan Regal servisi kazandığı memnuniyetler ile daha uzun yıllar sektördeki varlığını devam ettirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir