Subayevleri Regal Servisi

 

33Subayevleri Regal Servisi Yılın 365 günü müşterilerinin yanında olarak kesintisiz servis hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Pazar günleri veya mesai saatleri dışında da ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz hiç vakit kaybetmeden kaydınızı açarak derhal ekip yönlendirecektir.

Günümüzde en ufak zaman dilimlerinin bile çok büyük önem taşıdığını düşünürsek , servis hizmetlerinin neden hızlı olması gerektiğini anlamanızı sağlayabiliriz.

Yaz günü soğutma işlemini başaramayan klimanız veya buzdolabınız , yada en keyif aldığınız programı izlerken bozulan televizyonunuz , veyahut yıkama esnasında arızaya geçen çemaşır veya bulaşık makinanız olduğunu düşünün .

Ne kadar can sıkıcı bir durum değil mi? İşte tam o anlarda devreye girmek için telefonunuzu bekleyen ekiplerimiz en zor anınızda yanınızda olmaktan ve sizlere desteğini sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Hemen onarım işleminizin gerçekleştirilmesi için mobil ekiplerimizi yönlendireceğimiz için zaman kaybı yaşamadan ve hızlı bir biçimde işleminizi tamamlayarak ürününüzü kullanımınıza sunmaktayız. Bizi tercih ederek profesyonel servis hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Lütfen arayarak veya mesaj yolu ile iletişim kurarak randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir