Ufuktepe Regal Servisi

 

33Ufuktepe Regal Servisi sadece beyaz eşya ve klimalarınız için değil , televizyonlarınız için de servis hizmeti sunmaktadır. Atölyemizde bulunan ve son teknoloji ürünü olan test cihazlarımızla yapacağımız kontroller neticesinde arızanızı tespit ederek kalıcı sonuçlara imza atmaktayız.

Ekran kayması , ses gelmemesi , cihazın açılmaması , ya da görüntünün olup da sesin olmadığı gibi durumlarda ve diğer sorunlarda servisimizi alarak randevu talep edebilirsiniz. İlk müdahaleyi yerinde yapacak olan personellerimiz eğer bunda başarılı olamazlarsa ve atölyemizde gözden geçirilmesi gerektiğine kanaat getirirse onayınızı alarak televizyonunuzu belge karşılığı teslim alır.

Daha sonra bünyemizdeki personellerimiz tüm test işlemlerini uygulayarak sorunun kaynağını bulur. Daha sonra tamiratınız gerçekleştirilir ve son kontrolleri de yapıldıktan sonra alınan yere getirilerek montajlama işlemi yapılır.

Kurulumdan sonra da en son olarak yerinde çalıştırılıp size öyle teslim edilir.Regal marka beyaz eşyalarınız ve klimalarınız için de profesyonel çalışan teknisyenlerimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir