Ulus Regal Servisi

 

 

33Ankara gibi özel bir şehirde hizmet vermekte olan Ulus Regal servisi müşterilerin kalitelerine yakışır kalitelerde hizmetler sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan ve her biri farklı pozisyonlarda görev elan elemanlar yapmakta oldukları işler üzerine eğitimlere sahiplerdir.

Kendilerini yetiştiren ekip çağın harikası olan ve her biri farklı özelliklere sahip cihazları tanıyarak sorunları hakkında fikir sahibi olmakta ve kesin çözümler üreterek kullanıcıların memnuniyetlerini kazanmaktadırlar.

Prensip olarak edinmiş oldukları memnuniyet ve güvenilirlik çalışma ilkleri olup, hiçbir şekilde bu iki unsurdan vaz geçmeden çalışmalarına devam etmektedirler. Hizmetlerine garanti vermekte olan Ulus Regal servisi onarmış oldukları sorunların tekrar yaşanması karşısında ekstra ücretler talep etmeden sorunları tekrar çözmektedirler.

Özellikle de kullanacakları yedek parçaların garantili ve orijinal olmasına dikkat etmekte olan servis genellikle hizmetleri cihazların kendi yerlerinde sunmakta olup, çok nedir durumlarda servis araçları ile cihazları zarar vermeden kendi çalışma alanlarına götürmekte ve gerekli onarımları yaptıktan sonra yine aynı özenle cihazları yerine götürerek montajlarını gerçekleştirmektedirler.

Klima ve kombilerin kullanımlarında öncelikle mekânların analizlerini yapmakta olan Ulus Regal servisi alınan cihazların mekânların hangi bölümlerine kurulduklarında daha verimli olacakları ve doğru malzemeler kullanılarak kurulmaları adına servis tarafından büyük önem gösterilmektedir.

Hafta sonu, gece ve resmi tatil demeden müşterileri için yıllardır çalışmakta olan servis her geçen gün bünyesinde bulunan elemanların sayısını artırmakta olup, büyütmüş olduğu ekibi sayesinde daha fazla kitleye ulaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir