Ümitköy Regal Servisi

 

22Ümitköy Regal Servisi Çamaşır makinesi Bulaşık makinesi Klima Ve buzdolabı arızalarınız için kurulmuş , bölge halkına kesintisiz servis hizmeti sunan , kusursun bir işletmedir.

Satın aldığımız cihazlarımızı sorun yaşamadan ve yüksek performans elde ederek kullanmak için öncelikle uymamız gereken kurallar vardır.Bunların ilk sırasında cihazı iyi tanımamız gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir de ürünü satın alırken içinden çıkan kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyup orada yazan maddeleri eksiksiz yerine getirerek doğru sonuçlar elde edebiliriz.

Ümitköy Regal Servisi telefon yardımı ile de desteğini sürdürmektedir.Arıza durumlarınızda servisimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte kapınızda olacak olan teknisyenlerimiz arızalarınızı giderme konusunda en hızlı şekilde davranarak sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmektedir.

Orjinal parça kullanımı ve yapılan işlemlere 1 yıl garanti vererek diğer rakiplerine bir adım fark atam servisimizin kusursuz tamirat işlemlerinden faydalanabilmek için lütfen çağrı merkezimizi arayarak randevu talep ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir