Yenimahalle Regal Servisi

 

 

33Piyasa da bulunan sayısız beyaz eşya markası arasından tercihlerimizi yaparken uzman kişilerden yardım alırız. İşinde uzman olan ve bizlerin ihtiyaçlarına yeterli olabilecek ürünlere bizleri ulaştıran Yenimahalle Regal servisi yalnızca teknik servis hizmeti sunmamakta olup, aynı zamanda cihaz sahiplerine günün her saatinde kafalarına takılan sorularda yardımcı olmaktadır.

Birçok kez sorunların telefon ile çözülmesini de sağlamakta olan servis çalışanları gitmiş oldukları adreslerde kullanıcılara hiçbir sıkıntı yaşatmamaktadırlar.

Sorunların çözümleri sırasında nedenleri kullanıcılarla da paylaşmakta olup, aynı sorunların yaşanmaması adına gerekli uyarıları da yapmaktadırlar.

Cihaz bakımlarına önem veren Yenimahalle Regal servisi birçok kez yaptıkları bakımlar sırasında farklı sorunları da fark etmekte olup, sorunları hemen çözerek ileri de büyük masraflar açmalarını ve kullanıcılara zaman kaybı yaşatmamalarını sağlamaktadırlar.

Büyük zorluklarla alınan cihazlarını amatörce kişilerin ellerine teslim eden kişilerin hizmet sonrasında cihazlarının eski düzene kavuşmaması, hatta daha da kötü olmasından büyük üzüntü duymaktadırlar. Bu durumdan ders çıkartan kullanıcılar almış oldukları yeni cihazlarını daha kurulum aşamasında başlayarak en ufak sorunlarda dahi kendi servislerine teslim etmektedirler.

Bulunduğu çevrede büyük memnuniyet kazanan ve cihaz sahiplerinin ilk ve tek adresi olan Yenimahalle Regal servisi teknoloji ile uyumlu olarak kendisini geliştirmekte olup, sektörde kullanılmakta olan ve sorunlara kesin çözümler sunan her yeni sistemi bünyesinde bulundurmaktadır.

Vermiş olduğu fiyat teklifleri de uygun olup, müşterileri ödemelerde hiçbir zorluk yaşamamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir