Yüzüncüyıl Regal Servisi

 

22Yüzüncüyıl Regal Servisi denilince hemen akla kaliteli hizmet, güven ve dürüstlük gelir. Tamirini yaptığımız ürünlerinizi en hızlı şekilde onararak yarım kalan işlerinizi devam ettirmenizi sağlarız.

Çamaşır yıkarken stop eden çamaşır makinanız , bulaşık yıkarken çalışmayan bulaşık makinası , veya ihtiyaç duyduğumuz ve sıcaktan bunaldığımız anda soğutma işlemi yapmayarak çalışmayan klimamız hayatımızın akışını olumsuz etkileyerek yaşam kalitemizi ve standardımızı düşürür.

Regal uygun fiyatlı cihaz üretimi yapan ve geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Yüzüncüyıl servisi olarak saış sonrası servis hizmetlerinizi yürüterek arızalan cihazlarınızın bakım onarım işlerini yapmaktayız.1 yıl garantili olarak yaptığımız müdahalelerle arızanızı gidererek ürününüzü ilk günkü performansına ulaştırırız.

Seçkin personellerimiz nazik ve kibar bir şekilde yaklaşarak öncelikle şikayetinizi dinler ve daha sonra onarım aşamasına geçer. İşlem bitiminde vereceğimiz belgelerle de sizi ve değişen parçanızı garanti altına alırız. Kusursuz servis hizmeti anlayışımızla tanışmak isterseniz randevu alabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir